רכישת נדל"ן בארה"ב – כך תעשו את זה נכון

שוק הנדל"ן הישראלי נמצא בעליית מחירים מתמדת, אך יחד עם זאת התשואה אינה גבוהה בעבור מי שמחפש דירה להשקעה. לכן, ישראלים רבים פונים אל שוק הנדל"ן האמריקאי שמציע נכסי נדל"ן איכותיים במחירים הנמוכים משמעותית מהמחירים בארץ. אז איך עובדת רכישת נדל"ן בארצות הברית ואיך בדיוק עושים את זה נכון?

נדל"ן להשקעה, הייתה מאז ומעולם, אפשרות השקעה איכותית המאופיינת בתשואה שנתית גבוהה. אבל, התמורות החברתיות שנערכו בישראל בשנים האחרונות והדיווחים החוזרים על "בועת הנדל"ן" הבריחו משקיעים רבים מהשוק לחפש פתרונות ריאליים יותר ובטוחים יותר מעבר לים.

בניגוד גמור לשינויים החברתיים שחלו בישראל באותה תקופה, ידידתנו מעבר לים, ארצות הברית, עמדה בפני משבר כלכלי קשה.
המשבר הכלכלי, שכונה לימים, משבר הסאבפריים, הוביל אזרחים רבים למכור את בתיהם במחירים נמוכים במיוחד, פשוט משום שלא יכלו לעמוד בתשלומי המשכנתאות שלקחו.

אמנם כיום ,ארה"ב יוצאת מהמשבר ומחירי הבתים עולים . עדיין ,כדאיות הרכישה בארה"ב ,הינה גבוהה ומהווה סוג השקעה אטרקטיבי למשקיע הישראלי

 

 

אז איך רוכשים נכס בארצות הברית בצורה הטובה ביותר?

למרות היצע השוק האמריקאי, המשימה של רכישת נדל"ן בארצות הברית אינה משימה פשוטה ובקלות תוכלו למצוא את עצמכם עם נכס שאינו מניב רווחים כלשהם ובמקביל מותיר אתכם עם חובות כבדים לרשויות בארצות הברית – פשוט משום שאתם רשומים כבעלי הבית.
כדי להצליח במשימה, חשוב מאד לבדוק כמה וכמה נקודות מפתח בכדי להצליח בתהליך.
על מנת להקל עליכם את המשימה, איגדנו בעבורכם כמה וכמה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את הדרך אל נכס פרטי בארצות הברית בצורה הטובה ביותר.

רוצים לרכוש השקעות נדלן בארה"ב? היכנסו לראש האמריקאי

אם אתם מתכננים לרכוש נכס להשכרה בארצות הברית, חשוב מאד שתחשבו כמו אמריקאים כאשר אתם מחפשים את הנכס הבא שלכם.
לכן, הקפידו לבדוק אילו נקודות חשובות לאמריקאים בבית המיועד, כך למשל תגלו שהאמריקאים, בניגוד גמור לישראלים אוהבים שטיחים מקיר לקיר ואפילו אח דולקת בימי החורף בניגוד גמור לישראלים, שיעדיפו מטבח גדול ומרווח ושירותי אורחים.

מי היא חברת הניהול ?

מסתבר שהנקודה החשובה ביותר שיש לשם לב אליה ,היא : מי מנהל לי את הנכס ?

הואיל והמרחק מארה"ב הוא משמעותי ורובנו לא נטוס לארה"ב כדי לטפל בנכס זה או אחר  ,יש משמעות אדירה לבחירה נבונה של חברת ניהול איכותית.

בנוסף ,שוק הנדלן האמריקאי ,מתנהל בשונה מהישראלי. לדוגמא : בארץ ,דיירים השוכרים דירות ,בדרך כלל נותנים לבעל הדירה צ'קים מראש לכל השנה ,מספקים ערבויות ,משלמים בעצמם ארנונה ביטוח וכולי ולעיתים אחראים לתקן בעצמם תקלות קלות .

הדייר האמריקאי  לא מספק צ'קים מראש אלא משלם מדי חודש לחברת הניהול , בעל הדירה אחראי לתשלומים שונים כלפי מוסדות ( ארנונה,מיסים עירוניים אחרים ,ביטוח וכולי ) בעל הדירה אחראי לתיקון תקלות ,גם כאלו שנראות לנו כישראלים שהינן באחריות הדייר.

לפיכך ,כדאי לקנות נכס המנוהל על ידי חברה שיודעת לתקשר איתנו הישראלים ורצוי אף שחלק מהתקשורת ,יהייה בעברית .

lakeview capital , מנהלת נכסים בפיטסבורג שנים רבים בשקיפות ונגישות מלאה למשקיע הישראלי. בחלק מהמקרים ,השירות ניתן בעברית ,מה שמקל מאד על המשקיע הישראלי לתקשר עם חברת הניהול.

שקט ניהולי

אחד החסמים לקניית נדלן בארה"ב ,הוא חוסר השליטה על המתרחש שם ואי הידיעה כמה עולה לטפל בסוגיות שונות. הואיל ובעל הדירה ,חייב לתקן על חשבונו תקלות , למצא עצמו לעיתים ללא דייר וכמו בכל עיסקה ,לא הכל וורוד .יכולים לקרות מקרים בהם שכור עוזב באמצע תקופת שכירות ומשאיר את הנכס עם נזקים .

כשאתם קונים נכס מ lakeview capital , אתם קונים שקט נפשי מוחלט :

שכונות רפאים ונכסי נדל"ן באמריקה

אחת מהנקודות הכואבות בשוק הנדל"ן האמריקאי היא אותן שכונות רפאים, בעלות מעמד סוציו אקונומי נמוך או ריקות כמעט לחלוטין מתושבים מסיבות שונות.
הקפידו לוודא מהו טיבה של השכונה בפרמטרים רבים לפני שאתם חותמים על העסקה ובמידה והדבר מתאפשר – טוסו למיקום ובדקו את הנכס ואת סביבת המגורים בתים למכירה יש בשפע ותמיד טוב לראות את השכונה.
את נתוני האיזור אנו נציג עבורכם בשקיפות מלאה המצב האקונומי, האוכלוסיה המקומית ותמונות של הנכס.

לנוחותכם ,רצב קישור לאתר הנדלן המעולה trulya בו תוכלו למצא מידע רב ומגוון על penn hills :

www.trulia.com

שימו לב – מחירי הנדלן המופיעים באתר זה או באחרים ,מתיחסים למחיר נכס AS IS כלומר בהחלט יתכן כי נמצא שם נכס במחיר מאד זול ,אך יתכן ומדובר בנכס הממוקם במקום פחות טוב או שנדרש לשפצו מהמסד לטפחות .

רוכשים נדל"ן והוצאות שוטפות. כמעט תמיד.

בלא מעט פעמים תופתעו לגלות את מחירה הנמוך של יחידת דיור בקומפלקס מגורים יוקרתי הכולל בריכה ומתקנים נוספים.
בכל אחד מהמקרים האלה, חשוב מאד לבדוק מהי עלות התחזוקה החודשית של אותו הנכס, שכן בלא מעט מקרים, אל עלות הנכס הנמוכה, מצטרפים דמי אחזקה גבוהים במיוחד שיובילו לעלות השכרה גבוהה במיוחד שתקשה עליכם למצוא דיירים שיתעניינו בנכס.

אנו עוסקים בקניית בתים פרטיים בלבד ,בשכונות בהן אין הוצאות תחזוקה ו/או מס שכונתי ,מעבר למיסים מקובלים ( ארנונה,מס בתי ספר ומס מדינה ) כ

מיסוי

ארה"ב ,מקיימת מדיניות אכיפת תשלום מיסים קשוחה ומדוקדקת. על פי החוק ,כל בעל נכס ,חייב בתשלום מס הכנסה בארה"ב ובישראל ( גובה המס משתנה מאחד לשני בהתאם לסוג ההשקעה ורמת ההכנסה של המשקיע ) . אנו ממליצים לכל משקיע ,להתיעץ עם איש מקצוע ( לא כל רואה חשבון ישראלי ,בקיא במדיניות המיסוי בארה"ב ) מומחה לארה"ב. נשמח להפנות אתכם למומחים שלנו אך מובן שאינכם מחויבים לעבוד דרכם.

בכל מקרה ,בעל נכס בארה"ב ,משלם מס הכנסה בארצות הברית ,ומחוייב על פי חוק ,לדווח על הכנסתו גם בישראל.

המלצתנו לכל המשקיעים – דווחו בזמן ,שלמו את המיסים ובזמן. השתמשו באיש מקצוע אמין ומנוסה ,המכיר היטב את החוק האמריקאי .

 

 
Call Now Button דילוג לתוכן